Работа в Польше без разрешения
26.07.2012
Незважаючи на високі показники безробіття у Польщі в 2012 році працевлаштування тут можуть знайти навіть на 20% більше українців, ніж в минулому. Така ситуація пояснюється не тільки низьким рівнем заробітної плати, яка виплачується громадянам України, але також можливістю працевлаштування їх без дозволу та бюрократичної тяганини. Д-р Максим Ференц, координатор Ukrainian Desk в варшавському офісі ЮФ "Халас і Партнери" За інформацією міністерства праці і соціальної політики Польщі за період січень-травень 2012 року районні управління праці зареєстрували 139 972 заяв юридичних і фізичних осіб про намір працевлаштувати іноземців з країн, які не є членами ЕС (131 443 заяв стосується власне громадян України). Конкуренційність працівників з України збільшується також у зв’язку зі спрощенням процедури їх працевлаштування у Польщі та відсутністю додаткових витрат пов’язаних з отриманням необхідних дозволів. Відповідно до польського законодавства без дозволу на працевлаштування можуть працювати такі категорії громадян України, як: особи, які проводять семінари, проходять стажування в польських фірмах, виконують функції радників, або інші пов’язані з реалізацією проектів фінансованих з бюджету Європейського Союзу. Не мусять отримувати дозвіл на працевлаштування також вчителі іноземних мов, які працюють в дитячих садках, школах та інших освітніх установах. Без дозволу можуть здійснювати свою професійну діяльність постійні кореспонденти засобів масової інформації, які отримали акредитацію міністерства закордонних справ Польщі. І це далеко не вичерпний список осіб, які можуть вільно працевлаштуватися у західного сусіда України. Незважаючи на характер роботи, яку виконуватимуть в Польщі громадяни України, не мусять також отримувати дозвіл на працевлаштування українці, які працюватимуть не довше 6 місяців протягом року. Польська фірма, яка хоче працевлаштувати сезонного працівника з України повинна лише повідомити про це відповідний районний відділ праці. Можливість заробити на кишенькові витрати мають також студенти з України, які навчаються в польських ВУЗах – для них законодавчо передбачений тримісячний термін праці в Польщі без відповідного дозволу (протягом канікул – в червні-серпні). Незважаючи на досить ліберальний підхід польського законодавства до працевлаштування українців, останні повинні пам’ятати про те, що відсутність потреби отримання дозволу на працевлаштування не звільняє від візового обов’язку, а відповідну працю можна виконувати виключно на території Польщі.
Архитектура
Дизайн интерьеров
Стройматериалы
Парки мира
Корсунь-Шевченковский
Стоит посмотреть, потому что:
- это единственный парк в Украине, где основу композиции создала природа, а доминантой являются вода и камень
- в 50-х гг. ХIХ века это был один из богатейших и красивейших дворцово-парковых комплексов в Европе
- до наших времен сохранился дворец с удивительной архитектурой, но интерьер его диссонирует с экстерьером: прежняя отделка не сохранилась, а внутри – военный музейФранцузское барокко. Водные феерии в регулярных садах. Часть 1
Вода в регулярных садах Франции, пожалуй, впервые в истории архитектуры, составила основу пространственной композиции. Эти сады существенно отличаются от регулярных садов Италии эпохи Возрождения, потому что именно во французском барокко было достигнуто совершенство в работе в регулярном пространстве.
США. Skyland
Ботанический сад встретил нас теплым осенним дождем. Посетителей было мало, поэтому неспешно и без суеты по мокрым дорожкам началось наше путешествие в мир зелени, архитектуры и истории.
Романтический пейзаж. Часть 1
К концу XVIII века в моду, в том числе садово-парковую, входит романтизм. В литературе и живописи воспеваются красота природы: лугов, полей, лесов и рек.
Испания. Усадьба Valdemossa
Пожалуй, нет человека, побывавшего на Мальорке и не посетившего усадьбу Вальдемосса. Ведь это самое известное место на Мальорке, прославившееся своими знаменитыми жителями и гостями — Жорж Санд, Фредерик Шопен, Рубен Дарио.
Германия. Баден-Баден и Бойтиг. Розы на курорте
Заслуживает внимания, потому что:
- это розарий в курортном парке и конкурс на горе Бойтинг;
- удостоен звания «Сад мастерства»;
- имеет филиал – конкурсный розарий, где регулярно проходит конкурс «Золотая роза Баден-Бадена».
Комментарии
Оставить комментарийВы не зарегистрированные на сайте. Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста.